NMS2001-I පාලන ඒකකය
කෙටි විස්තරය:
අනාවරක වර්ගය:ස්ථාවර අනතුරු ඇඟවීමේ උෂ්ණත්වයක් සහිත රේඛීය තාප අනාවරකය
මෙහෙයුම් වෝල්ටීයතාවය:DC24V හඳුන්වාදීම
අවසර ලත් වෝල්ටීයතා පරාසය:ඩීසී 20V-ඩීසී 28V
පොරොත්තු ධාරාව≤60mA (මිලිඒ)
අනතුරු ඇඟවීමේ ධාරාව≤80mA (මිලිඒ)
භයානක යළි පිහිටුවීම:විසන්ධි කිරීම නැවත සකසන්න
තත්ව දර්ශකය:
1. ස්ථාවර බල සැපයුම: හරිත දර්ශකය දැල්වෙයි (සංඛ්‍යාතය 1Hz පමණ)
2. සාමාන්‍ය ක්‍රියාකාරිත්වය: හරිත දර්ශකය නිරන්තරයෙන් දැල්වෙයි.
3. ස්ථාවර උෂ්ණත්ව ගිනි අනතුරු ඇඟවීම: රතු දර්ශක අඛණ්ඩ ලයිට්
4. දෝෂය: කහ දර්ශකය නිරන්තරයෙන් දැල්වෙයි.
මෙහෙයුම් පරිසරය:
1. උෂ්ණත්වය: – 10C – +50C
2. සාපේක්ෂ ආර්ද්‍රතාවය≤95%, ඝනීභවනය නැත